logo

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 168. Yıldönümünü kutluyor

1630

Tapu Kadastro 168. kuruluş yıldönümünü kutladığımız teşkilatımız ileri teknolojiye geçme sürecini yaşayan ve çağdaş bir anlayış ile vatandaş memnuniyetini ön planda tutan hizmet sunma gayreti içerisinde.
168 yıllık geçmişi olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, merkez ve taşrada 17 bini aşkın personelle 22 Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü, 957 Tapu Müdürlüğü, 81 Kadastro Müdürlüğü ile ülkemizin tüm il ve ilçelerinde birimi olan, yılda ortalama 7 milyon civarında işlem yapan, 20 milyonun üzerinde vatandaşımıza hizmet veren yaygın ve köklü bir kurumdur.
Kurumumuz insanlara bireysel bir hak olarak tanınmış olan mülkiyet hakkı var oldukça işlevini sürdürecek ve önemli hizmetler yapmaya devam edecektir.
Vatandaşlara yönelik olarak büyük bir özveri ile yaptığınız üstün hizmetlerle gelişmesine ve yenilenmesine büyük katkı sağladığınız Tapu ve Kadastro teşkilatının168. kuruluş yıldönümünü kutluyor, çalışmalarımızın aile bütünlüğü içinde devam etmesi dileğiyle geçmişe intikal edenleri rahmetle anarken tüm çalışanlarımıza aileleriyle birlikte şükranlarımı sunar, başarılar dilerim.

Develi Tapu Müdürü Hacı Musa Bal

Share
1.100 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?