logo

Halil Ergen’den ilk açıklama

1549

Listelerin açıklanmasının ardından Ak Parti Kayseri Milletvekili adayı, Develi’nin de yakınen tanıdığı hemşehrimiz Halil Ergen’in gazetemiz ve sosyal medya arayıcılığıyla yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi.
30 yıllık bürokrasi ve parlamento deneyimimle, kuruluşundan bu yana büyük bir özveriyle Adalet ve Kalkınma Partisi TBMM Grubu çatısı altında 13 yıl partime ve milletimize hizmet ettim. Diklenmeden dik durduk. Ağır başlı olduk, soğukkanlı olduk, sabrettik. Allah’ın yardımı ne zaman diye soruların sorulduğu dönemde, sabredin Allah’ın yardımı yakındır diyenlerden ve buna inanlardan olduk.
Bugün güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Yeni Türkiye’nin inşasında görev alacak, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine milletimizi taşıyacak olan kadrolar olarak hep birlikte canla başla çalışacağız. Allah’ın izniyle millete hizmet etmek için kutsal bir vesile olan bu makam ve mevkilerin geçici olduğunun şuuruyla yola çıktığını belirten Ergen tüm hemşehrilerine teşekkür ederek şöyle devam etti.
Bizim, ülkemiz için daha yapacak çok işimiz, milletimiz için üreteceğimiz daha çok hizmet var. Çıktığımız bu kutlu yolculukta Rabbim ayaklarımızı doğruluk üzerine sahip kılsın, diyerek sözlerini şöyle tamamladı.
Seçimlerin Türkiye için, milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum, dedi.

Share
1.343 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?