logo

14 Şubat 2020

Yeşilay’dan Vali Günaydın’a Ziyaret

Valimiz Şehmus Günaydın, geçtiğimiz günlerde Yeşilay Kayseri Şubesi’nde yapılan genel kurulun ardından başkanlığa seçilen Edanur Aydın ve yönetim kurulu üyelerini maka-mında kabul etti.
Yapılan genel kurulun ardından Yeşilay Kayseri Şube Başkanı Edanur Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Vali Günaydın’a yaptı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Günaydın, yönetime yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.
Yeşilay Cemiyeti’nin alkol, sigara ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklarla mücadelede ve bu maddelerin kullanımına karşı toplumu bilinçlendirme konusunda yaptığı çalışma-ların önemine değinen Vali Günaydın, özellikle okullarımızda gençlerimizi bilinçlen-dirme noktasında Yeşilay’ın yaptığı çalışmaların çok önemli olduğunu belirtti.
Devletimizin tüm kurum ve kuruluşlarıyla bağımlılıkla mücadeleye savaş açtığını ifade eden Vali Günaydın, bu mücadelenin önemli kurumlarından birinin de Yeşilay olduğunu kaydetti.
Yeşilay Kayseri Şube Başkanı Edanur Aydın ise bağımlılıkla mücadele konusunda çalış-malara devam edeceklerini ifade ederek, bundan sonra yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Share
594 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?