logo

01 Aralık 2016

Yeni Başkan Hemşehrimiz Ertuğrul Gönenç Oldu

7139

Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Kayseri İl Temsilciliği’nin
Yeni Başkanı Hemşehrimiz Ertuğrul Gönenç Oldu…

Hemşehrimiz YMM/Bağımsız Denetçi, Ankara YMM Odası Kayseri İl Temsilcisi Ertuğrul Gönenç YMM Odası İl Temsilciliği Başkanı Oldu.
Geçtiğimiz Pazartesi günü Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Seçimi Yapıldı.
28 Kasım 2016 Pazartesi günü Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Kayseri İl Temsilciliği seçimli toplantısı yapıldı.
Genel kurula Ankara YMM Odası Başkanı Nurettin Çekici, Başkan Yrd. Sakıp Şeker, Muammer Aygün, Ali Alıç, Zeki Aytekin, Kayseri SMMM Odası başkanı Anfer Yılmaz ve Kayseri’de faaliyet gösteren Yeminli Mali Müşavirler katıldı. Divan Başkanlığını Ankara YMM Oda Bşk. Yrd. Sakıp Şeker, Katip üyeliklere Muammer Aygün ve Zeki Aytekin seçildi.
Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Kayseri İl Temsilcisi YMM İmdat Şimşek 4.Seçimli Genel kurulda yaptığı konuşmada ülke gündemini değerlendirdikten sonra meslek için yaşanan sorunları da anlattı.
Şimşek konuşmasında; Dünyada ve Ülkemizde olağanüstü sıcak gelişmeleri beraber yaşadık ve bu gelişmeler hala devam ediyor, sözleri ile şöyle devam etti.
Değerli meslektaşlarım, bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 6736 sayılı kanun, 19.08.2016 tarih 29806 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Hep söylediğimiz gibi bizler, 3568 sayılı yasaya bağlı olarak çalışmalarımızda bağımsızlığın yanında mesleki özeni, ahlakı ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş meslek mensuplarıyız, Sık sık çıkarılan af kanunları muhasebe denetimine ve denetçiye olan güveni olumsuz yönde etkilemekte meslek mensupları arasında haksız rekabete neden olmaktadır, diyerek sözlerini sürdürdü.
Konuşmalardan sonra genel kurulda Ertuğrul Gönenç Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Kayseri İl Temsilciliği’nin yeni başkanı oldu.

Çağdaş Develi Gazetesine konuşan Gönenç; 28 Kasım 2016 Pazartesi Günü Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Kayseri İl Temsilciliği seçimli toplantısına katılarak bizleri onurlandıran oda başkanımız Nurettin Çekici ve yönetim kurulu üyelerimize, Kayseri’de bulunan tüm meslektaşlarımıza şahsıma gösterdikleri ilgi ve güven için ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum,dedi.

Share
1899 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?