logo

24 Şubat 2017

Vali Kamçı, “Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları” çerçevesinde Develi’deydi

Vali Kamçı, “Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları” çerçevesinde Develi’deydi
Kaymakam Duru’dan Develi ile ilgili detaylı bilgiler aldı.
Vali Süleyman Kamçı, “Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları” çerçevesinde Develi’ye bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.
Develi ziyareti kapsamında Vali Kamçı, ilk olarak Develi Kaymakamlığını ziyaret etti.
Kaymakam Murat Duru, Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Jandarma Komutanı, ilçe Emniyet Amiri ile daire amirleri ve personel tarafından karşılanan Vali Kamçı, kaymakamlıkta ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik durumunun yanı sıra eğitim, sağlık, ulaşım, tarım, hayvancılık, altyapı ve üst yapı durumları hakkında Kaymakam Murat Duru’dan detaylı bilgi aldı.
Ziyareti kapsamında Develi Belediyesi’ni de ziyaret eden Vali Kamçı, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’dan Belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Belediye ziyaretinden sonra Vali Kamçı, Develi Belediyesinin yaptırdığı kitap ve oyuncak kumbarasına kitap ve oyuncak attı.
Daha sonra Develi’deki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Kamçı, “Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları” çerçevesinde gerçekleştirilen bu buluşmaların mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmek, muhtarların dile getirdikleri istek, talep ve sorunlarını dinleyerek süratle çözüm üretmek amacını taşıdığını ifade etti.
Muhtarların talep ve sorunlarına hızla çözüm üretmek amacıyla Develi’de düzenlenen toplantıya, Vali Kamçı, Kaymakam Murat Duru, Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, daire amirleri ile muhtarlar katıldı.
Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen Vali Kamçı, sorunları not alarak çözüm noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Toplantı, muhtarların mahallelerin sorun ve taleplerini ilgili kurum müdürlerine doğrudan iletmesi ile devam etti.
Toplantının sonunda Vali Kamçı muhtarlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

Share
882 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?