logo

01 Kasım 2016

Vali Kamçı, Kuruluş Yıldönümünde PTT Yöneticilerini Kabul Etti

7075

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 176’ncı yıldönümünde PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz ve beraberindeki yöneticileri kabul etti.
Vali Kamçı, kabulde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin en köklü kurumlarından PTT’nin çalışanlarının kuruluş yıldönümünü kutlayarak, PTT’nin insan hayatında çok önemli bir yeri bulunduğunu söyledi.
PTT’nin yıllar öncesine baktığımızda posta işlerinde çok büyük fonksiyonu olduğunu ifade eden Vali Kamçı, mektuplaşmanın yoğun olduğu dönemlerden geldiklerini; ama mektuplaşmanın eskisi kadar kullanılmadığını belirtti.
PTT’nin günümüzde görevinin sadece mektuplaşama olmadığını vurgulayan Vali Kamçı sözlerine şöyle devam etti:
“PTT’miz her geçen gün kendini yenilemede başarılı olmuş bir kurum. Bankacılıktan, kargoculuğa, lojistikten, elektronik hizmetlere kadar kendi sektöründeki işin içine tamamıyla girmiş bir şirket. Sağlık içerisinde nice yılları kutlamanız temennisiyle kuruluş yıldönümünüzü kutluyorum.”
PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz ise verdiği destekten dolayı Vali Kamçı’ya teşekkür ederek, Kayseri ve ilçeler ile birlikte 18 merkez, 31 şube ve 16 acente ile birlikte müşterilere hizmet verdiklerini, öncelikli hedeflerinin müşteri memnuniyeti olduğunu kaydetti.
Ziyarette, PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz tarafından kuruluş yıldönümü anısına Vali Kamçı’ya 2015 yılı pul koleksiyonunu ve 15 Temmuz şehitleri anısına yaptırılan özel pulu hediye edildi.

Share
850 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?