logo

17 Ağustos 2018

Tarım Ve Orman Bakan Yardımcısı Aksu Kayseri Valiliğini Ziyaret Etti

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Bakan Yardımcısı olarak ilk kez geldiği memleketi Kayseri’de ilk olarak Kayseri Valiliğini ziyaret etti.
Kayseri Valiliğine gelişinde Bakan Yardımcısı Aksu’yu Valilik girişinde karşılayan Vali Süleyman Kamçı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Bakan Yardımcısı Aksu, ziyarette yaptığı konuşmada, Bakan Yardımcısı olarak geldiği memleketi Kayseri’de ilk ziyaretini Vali Sayın Süleyman Kamçı’ya yaptıklarını ifade ederek, nazik karşılamadan dolayı kendilerine teşekkür etti.
Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle yeni dönem yeni sistemde böyle bir göreve Sayın Bakanımızın da takdiriyle atandığını ifade eden Bakan Yardımcısı Aksu, sözlerine şöyle devam etti:
“Yeni sistemde gece gündüz demeden özel sektör zihniyetinde çalışmaya başladık. Bakanlık olarak alanımız çok geniş. Halkımıza direk temas eden alanlar olması nedeniyle çok radikal kararlar alma noktasında olacağız. Örneğin son yapılan ekonomik saldırılarda bile çok ani kararlar aldık.
Tamamen özel sektör mantığıyla çalışmalar yürüteceğiz. İnşallah başarılı oluruz.”
Vali Kamçı, Bakan Yardımcı Aksu’ya yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek, “Kayseri’mizde Bakan Yardımcısı olması bizi sevindiriyor. Bakanlıkta irtibatı sağlayacak birilerinin olması illerin işlerinin hızlandırılmasını sağlıyor.
Tarım ve Orman Bakanlığı aslında çok geniş bir bakanlık. Tarım ve orman ülkesi olmamız nedeniyle bakanlığın alanı geniş. Böyle bir bakanlığa hemşerimizin gelmiş olması bizleri gururlandırdı. Allah hayırlı uğurlu etsin.” dedi.
Ziyarette, Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü Özkan Kayacan’da hazır bulundu.

Share
770 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?