logo

27 Temmuz 2018

Tarihçi Yazar Süleyman Kocabaş’ın Yeni Kitapları Çıktı…

Hemşehrimiz Tarihçi, Yazar Süleyman Kocabaş’ın yeni kitapları çıktı.
Kitaplar arasında çocuklara yönelik Tekerlemeler ve Ninniler, Hedef Türkiye ve Sarıkamış faciası kitapları oldu.
Doğup büyüdüğü memleketinde, okuyucularıyla imzalayıp buluşturduğu kitapları Çağdaş Develi Gazetesine de takdim etmeyi unutmadı.
Geçtiğimiz Salı günü gazetemizi ziyaret eden Kocabaş, Haber Müdürümüz Cihan Çimen ve Yazı işleri Müdürümüz Aslı Çimen’e yeni çıkan kitaplarından imzalı olarak hediye etti.
Kocabaş ziyaretinde gazetemize şöyle konuştu; Türkiye’nin en büyük Özel Tarih İhtisas Kütüphanesini Kayseri Talas’a inşa ediyoruz, diyerek sözlerini şöyle sürdürdü.
Kocabaş, bir apartman dairesinde halka açık olarak kurduğu “Süleyman Kocabaş Tarih İhtisas Kütüphanesi”ni şimdilerde ise Talas’ta bir cadde üzerinde bulunan arsasına inşa etmekte olduğu müstakil dört katlı kütüphane binasına taşıyacağını duyurdu.
Şimdiden büyük ilgi görmeye başlayan kütüphanenin önümüzdeki günlerde çok sayıda ziyaretçinin faydalanacağı görülmekte, Kocabaş İnşaat masrafları ve kampanya hakkında ise şöyle bilgiler verdi.
İnşaat masraflarının bir kısmı kendisi tarafından karşılandığını, binanın diğer masraflarının ise açılan yardım kampanyası sonucu hayırseverler tarafından karşılanacağını belirtti.
Kampanyanın detayından bahseden Tarihçi yazar Süleyman Kocabaş; Bin TL. ödeyenlere kendisinin yazıp yayımladığı 60 adet kitabı fatura karşılığı vereceklerini, belirtirken destek olmak isteyenler için ise özel iletişim bilgilerini verdi.
05375643055 numaralı hattından ulaşabileceklerini söyledi.

Share
1051 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?