logo

Seyrani Ziraat Fakültesi ve Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu için Güvenlik Tedbirleri Alındı

Develi Kaymakamlığı, Develi Kaymakamı Murat Duru’nun başkanlığında düzenlenen toplantıda Seyrani Ziraat Fakültesi ve Hüseyin Şahin Meslek Yüksek Okulu için güvenlik tedibirleri alındı.
Geçtiğimiz gün düzenlenen toplantıya katılım tam olurken, Kaymakamımız Murat Duru şöyle konuştu;
İçişleri Bakanlığımızın ve Kayseri Valiliğimizin talimatları doğrultusunda Erciyes Üniversitesi Seyrani Ziraat Fakültemiz ve Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulumuzun 2017-2018 akademik yılında eğitim öğretim hizmetlerinin özgür ve güvenli ortamda sürdürülebilmesi, öğrencilerimizin her türlü terör örgütlerinden ve terör faaliyetlerinden uzak tutulması, karşıt görüşlü öğrenci gurupları arasında muhtemel olayların önlenmesi ve akademik yılın huzur içerisinde tamamlanması için Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar, Başsavcımız Selim Şerif, Fakülte ve Meslek Yüksekokulu Genel Sekreterleri, Emniyet Amirimiz, Jandarma Komutanımız ve Kredi Yurtlar Kurumu  müdürü ile beraber güvenlik tedbirlerimizi aldık, diyerek sözlerini şöyle tamamladı.
Aldığımız tedbirleri 2017-2018 Akademik yılda eksiksiz uygulayacağız. Allah hayırlı ve huzurlu bir akademik yıl geçirmemizi nasip etsin, dedi.

Share
826 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?