logo

02 Haziran 2017

Selçuk Maşlak Ortaokulundan Develi Tarihinde Bir İlk!

Selçuk Maşlak Ortaokulu Okul Aİle Birliği Başkanı Ali Kabak, Okul Müdürü Abdullah Kahraman, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.
Uzun yıllardır sınavlardaki başarısı ve sosyal faaliyetleri ile adından sıkça söz ettiren Selçuk Maşlak Ortaokulu, genç ve dinamik kadrosu ile başarının tesadüf olmadığını bir kez daha gösterdi.
Gerçekleştirilmesi güç bir başarıya imza atan okulumuz, 120 sorunun tamamını doğru cevaplayan 5 Türkiye Birincisi çıkarmayı başarmıştır.
Develi’miz ve ülkemiz adına oldukça sevindirici olan bu başarının uzun ve yorucu bir maratonun eseri olduğu ortaya çıkmıştır.
Öğrencilerinin hemen hemen yarısının 100 ve üzeri yapması da genel başarısının göstergesi olduğu görülmüştür.
Görüşlerini aldığımız Okul müdürü Abdullah Kahraman; Uzun yıllardır bir çok başarıya beraber imza attığımız çalışma arkadaşlarımızla yeni ve büyük bir başarıya daha ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Bu başarı okul, idare, veli işbirliğinin tabii bir sonucudur.
Başta maddi manevi desteğini esirgemeyen okul aile birligi başkanımız Sayın Ali Kabak olmak üzere tüm veli, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, okulumuzun gelenekselleştirmiş olduğu bu başarının artarak devam etmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz,dedi.
Okul Alile Birliği Başkanı Ali Kabak ise konuşmasında şunları söyledi; Birlik başkanlığını severek yürüttüğüm 5 Türkiye birincisi çıkarmayı başarmış Selçuk Maşlak Ortaokulumuz, başta okul müdürümüz olmak üzere öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum, dedi.
Bizde; Çağdaş Develi Gazetesi olarak Develimize böylesi güzel bir gururu yaşatan okulumuz öğretmenlerini ve öğrencilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Share
2549 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?