logo

13 Mayıs 2016

ÖMAŞ’tan Basın Bilgilendirme Toplantısı

4030

Öksüt Madencilik (ÖMAŞ) A.Ş.’den bilgilendirme toplanlantıları devam ediyor.
Öksüt Madencilik A.Ş.’nin ilçemiz sınırları içerisinde işletmeyi planladığı açık ocak altın madeni projesi yatırımına yönelik olarak Unicredit Bankası ve Avrupa İmar ve Kalknınma Bankası (EBRD) Performans gereklilikleri kapsamında, hazırlamış olduğu Çevresel Sosyal Etki Değerlendirme (ÇSED) raporu bildilendirme toplantısı bu kezde Develi basınına tanıtıldı.
Geçtiğimiz Çarşamba günü saat:14:00’de Kayseri yolu 5. Km’de bulunan eski aygim ayakkabı fabrikası yerinde bulunan ofis binasında gerçekleştirildi.
Develi ve civarı için, yerel basının da önem verdiği toplantıya gazetemiz Haber Müdürü Cihan Çimen’de katıldı.
Toplantının detaylarını ve sunumunu titizlikle gerçekleştiren ÖMAŞ A.Ş.Halkla İlişkiler Müdürü Senem Bulut, projeyle ilgili tüm ayrıntıları dikkat ve özenle anlatması gözden kaçmadı, soru-cevap bölümünden sonra toplantı sona erdi.
Düzenlenen toplantıya ÖMAŞ A.Ş. yetkililerinin tam kadro katılması Develi sınırlarında gerçekleştirilecek olan projeye ve İlçe halkına verilen önemi bir kez daha gösterdi.
Toplantının, soru-cevap ve kamuoyu detayları konulu yazı dizisini Gazetemiz Haber Müdürü Cihan Çimen’in kaleminden önümüzdeki sayılarımızda takip edebilirsiniz.

Share
2821 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?