logo

23 Şubat 2018

NARKO-İLÇE Asayiş ve Güven Uygulaması

Geçtiğimiz Çarşamba günü Kayseri Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, “NARKO-İLÇE” uygulaması kapsamında Develi’de metruk binalar, park bahçeler, açılması izne tabi umuma açık yerler, internet cafe ve eğlence yerlerinde narkotik inceleme yaptı.
NARKO-İLÇE ASAYİŞ VE GÜVEN UYGULAMASI
Haricen edindiğimiz bilgilere göre; NARKO uygulamasında 2 şahsa uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanma suçlarından işlem yapıldı.

Öte yandan; piyasaya sahte para sürmeye çalışan bir kişi de Tomarza ilçesinde yakalandı.
Kayseri Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri ve beraberlerinde narkotik köpeğinin de katılımı ile gerçekleştirilen “NARKO-İLÇE” uygulamasını yerinde denetleyen Develi Kaymakamı Murat Duru konu ile ilgili şunları söyledi.
Develi’mizin giriş çıkış noktaları ile ilçemizde bulunan metruk binalar, park bahçeler, açılması izne tabi umuma açık yerler, internet cafe, eğlence yerleri ve cafelerde Kayseri Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerimizin ve beraberlerinde narkotik köpeğinin de katılımı ile gerçekleştirilen narko-ilçe uygulamasını yerinde denetledik.
İlçemiz genelinde meydana gelebilecek terör, asayişe müessir olaylar, kaçakçılık ve organize suçlar ile ilgili olarak ilçemiz genelinde genel güvenliğin sağlanması, yasak olan her türlü silah, patlayıcı madde ve yasadışı eşyaların yakalanabilmesi, suç işlemenin önüne geçilmesi ve işlenmiş suçların firari şüphelilerinin/sanıklarının yakalanabilmesi amacıyla önleyici hizmetlere yönelik olarak narko- ilçe güvenlik uygulamasını ekiplerimiz gerçekleştirmişlerdir.
Develimizin güzel insanları hemşehrilerimin güvenliği için gerçekleştirilen uygulamada görev alan ekiplerimize ve T.C. Kayseri Valiliği İl Emniyet Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyorum, diye konuştu.
İlçemiz emniyet personeline özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı bizde kamuoyu adına teşekkür ediyoruz.

Share
766 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?