logo

23 Ağustos 2019

Muhtarlarla Tam Kadro Ağustos Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

Develi muhtarları, İbrahim-Keziban Kocatürk Sosyal Hizmet Merkezi binası konferans salonunda Develi Kaymakamı Murat Duru’nun başkanlığında Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Develi’deki diğer kurum amirleriyle bir araya gelerek mahalleleri hakkındaki taleplerini ileterek istişarelerde bulunuldu.
Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Başarılı, çalışkan ilçe de büyük emeği olan Kaymakamımız Duru şunları söyledi…
“Develimizin 75 mahallesinin hem genel hem de özel sorunlarını görüşüp çözüm üretmek amacıyla Develi Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar, bütün daire amirlerimizle ve muhtarlarımızla beraber Ağustos ayı toplantımızı gerçekleştirdik.

Develimize yakışır birlik ve beraberlik içerisinde yaklaşık 2 saat süren ve oldukça verimli geçen bir toplantı oldu.
Mahallelerimizin sorunlarının çözümüyle ilgili çok faydalı kararların yanında ayrıca huzurlu ve yaşanabilir bir ilçe olan, sosyal, kültürel ve sportif donatılarıyla kentleşmiş ve kentleşme ivmesini arttırarak devam ettiren Develimizde çocuklarımızın ve gençlerimizin beden ve ruh sağlığını bozabilecek muhtemel konuları değerlendirdik ve çok önemli kararlar aldık.
Toplantımızda aldığımız kararları etkin bir şekilde toplantımıza katılan bütün paydaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde uygulayacağımızı Sevgili Develimizin Güzel İnsanları Hemşerilerime ifade etmek istiyorum,”dedi.

Haber/Cihan Çimen

Share
1134 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?