logo

MUHTARLARLA EKİM AYI TOPLANTISI YAPILDI

Develi muhtarları, İbrahim-Keziban Kocatürk Sosyal Hizmet Merkezi Binası konferans salonunda Develi Kaymakamı Murat Duru’nun başkanlığında Develi’deki kurum amirleriyle bir araya gelerek mahalleleri hakkındaki taleplerini ileterek istişarelerde bulunuldu.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ında katıldığı toplantıda özellikle Develi’ye ve Kırsal Mahallelere yapılan hizmetler hakkında özet bilgiler verdi.
Develi Belediyesi’nin tarihindeki en büyük asfalt ihalesi ile tarihi bir rekora imza attıklarını belirten Başkan Cabbar, “Kayseri Büyükşehir Belediyesinin bu ay içinde sıcak asfalt atacağı üç büyük cadde dışında asfalt atılmamış hiçbir mahallemiz kalmadı”dedi. Başkan Cabbar, daha sonra muhtarların taleplerini dinledi ve sorularını tek tek cevaplandırdı.
Muhtarlarla birlikte oda başkanları, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının da katıldığı toplantı sonrasında Develi Kaymakamı Murat Duru“ Develimizi kalkındırmak, problemlerini çözmek adına bir araya geldiğimiz toplantıya katılarak fikir ve düşüncelerini belirten bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Her ay bu toplantılarımızı artık yapmayacağız ihtiyaç duyduğumuz anda bu tür toplantılara devam edeceğiz” dedi.
Develi İlçe Kaymakamı Murat Duru toplantı sonrasında Develi İlçe emniyet Müdürü Serdar Çiftçi’nin tayini çıktığını ve yeni görev yeri Gaziantep’te kendisine başarılar diledi.
Serdar Çiftçi kısa bir konuşma yaparak herkesten helallik istedi.

Share
567 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?