logo

28 Eylül 2020

Muhtarlar Toplantısı Yapıldı, Notlar Alındı

Korona virüsle mücadelede kontrollü sosyal hayata geçilmesiyle birlikte aylık olağan muhtarlar toplantısı İlçe Müftülüğünün konferans salonunda Develi Kaymakamı Murat Duru’nun başkanlığında Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Develi’deki diğer kurum amirlerinin de katılımıyla yapıldı.
Develi Kaymakamı Murat Duru, Toplantı sonrası konu ile ilgili gazetemize şu bilgileri verdi.
“Develimizin 77 mahallesinin hem genel hem de özel sorunlarını görüşüp çözüm üretmek amacıyla Develi Belediye Başkanımız, bütün daire amirlerimizle ve muhtarlarımızla beraber Koranavürüs (Covid-19) tedbirlerine uyarak Ağustos ayı toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızda Mahallelerimizin sorunlarının çözümüyle ilgili çok faydalı kararların yanında ayrıca huzurlu ve yaşanabilir bir ilçe olan, sosyal, kültürel ve sportif donatılarıyla kentleşmiş ve kentleşme ivmesini arttırarak devam ettiren Develimizde çocuklarımızın ve gençlerimizin beden ve ruh sağlığını bozabilecek muhtemel konuları değerlendirdik ve çok önemli kararlar aldık.
Toplantımızda aldığımız kararları etkin bir şekilde toplantımıza katılan bütün paydaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde uygulayacağımızı Sevgili Develimizin Güzel İnsanları hemşehrililerime ifade etmek istiyorum,”dedi.

Share
2459 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?