logo

22 Şubat 2020

Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Develi muhtarları, İbrahim-Keziban Kocatürk Sosyal Hizmet Merkezi binası konferans salonunda Develi Kaymakamı Murat Duru’nun başkanlığında Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Develi’deki diğer kurum amirleriyle bir araya gelerek muhtarların mahalleleri hakkındaki talepleri gündem edilerek istişarelerde bulundu.
Toplantı sonrası Develi Kaymakamı Murat Duru gazetemize şöyle konuştu;
Tam Kadro Şubat Ayı Muhtarlar Toplantımızı Gerçekleştirdik,
Develimizin 77 mahallesinin hem genel hem de özel sorunlarını görüşüp çözüm üretmek amacıyla Develi Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar, bütün daire amirlerimizle ve muhtarlarımızla beraber Şubat ayı muhtarlar toplantımızı gerçekleştirdik.

Ayrıca bu ayki toplantımıza Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kursal Hizmetler Daire Başkanlığı KASKİ, KECETAŞ, TELEKOM yetkilileri de karıldı.
Develimize yakışır birlik ve beraberlik içerisinde yaklaşık 1,30 saat süren ve oldukça verimli geçen bir toplantı oldu.
Mahallelerimizin sorunlarının çözümüyle ilgili çok faydalı kararların yanında ayrıca huzurlu ve yaşanabilir bir ilçe olan, sosyal, kültürel ve sportif donatılarıyla kentleşmiş ve kentleşme ivmesini arttırarak devam ettiren Develimizde çocuklarımızın ve gençlerimizin beden ve ruh sağlığını bozabilecek muhtemel konuları değerlendirdik ve çok önemli kararlar aldık.
Toplantımızda aldığımız kararları etkin bir şekilde toplantımıza katılan bütün paydaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde uygulayacağımızı Sevgili Develimizin Güzel İnsanları Hemşehirlilerime ifade etmek istiyorum,dedi.

Share
821 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?