logo

16 Aralık 2016

MHP’de Yarın Kongre Var Birleştirdi, Bütünleştirdi ve Adaylığını Açıkladı Develi Basının Karşısına geçen Ali Kabak “Adayım” Dedi

7164

MHP’de Yarın Kongre Var
Birleştirdi, Bütünleştirdi ve Adaylığını Açıkladı
Develi Basının Karşısına geçen Ali Kabak “Adayım” Dedi.

Göreve geldiği günden bu tarafa partililerini birleştirdi, bütünleştirdi, başarılı çalışmalarıyla göz doldurdu, Genel Merkez ve İl Başkanlığı yanısıra Develi’de de partililerinin desteğini alarak aday oldu.

Miliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanlığı 12. Olağan kongresini yarın Mustafa Aksu Kültür Merkezinde saat : 10:00’da yapacak.

Miliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanlığı 12. Olağan kongresini yarın Mustafa Aksu Kültür Merkezinde saat : 10:00’da yapacak.
Milliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanlığına Aday olan Ali Kabak Pazartesi günü Develi Basınının Karşısına geçti ve adaylığını açıkladı.
Ali Kabak yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; Bana bu imkânı sağlayan Başta MHP Genel Merkezimize Kayseri İl Teşkilatımıza ve Beraber yol yürüdüğüm yönetici arkadaşlarıma ve bütün Ülkücü iradeye teşekkür ediyorum.
Benim için son derece anlamlı olan bu günde MHP ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş başta olmak üzere bütün ülkü şehitlerine ve Ülkemizin savunmasında Canlarını feda eden Polis Asker ve Sivil Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyor, 12. Olağan Kongremizin Develi’mize, Kayseri’mize ve Türkiye’mize hayırlara vesile olmasını diliyorum, diyerek sözlerini şöyle sürdürdü.
Partimizde geçmişten bu güne kadar büyük bir özveri ile görev yapan bütün yönetim kadrolarında görev alan, Partimize kattığı değerden ve çalışmalarından dolayı tüm ülküdaşlarımıza Şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Netice itibariyle bu bir bayrak yarışıydı. Buradan Yönetimimde görev alan tüm arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Yeni yönetim kurulumuzda görev alacak arkadaşlarımızın da aldığı bu bayrağı daha ileri seviyelere taşıyacağından aynı şevk ve heyecanla çalışacağından kimsenin şüphesi olmasın diyorum.
Değerli Basın Mensupları,
Bugün yaptığımız bir İlçe Başkanlığı Adaylığı açıklamasıdır.
Bu itibarla bugün burada Develimize yönelik proje, hizmet ve vaatlerimize yer vermeyeceğim.
Develi’miz için neler yapabileceğimiz, geçmişte gerçekleştirdiğimiz projeler ve yaptığımız hizmetler dikkate alınarak az çok anlaşılabilir. Ben buradan Genel Siyasetle alakalı birkaç şey söylemek istiyorum, diyerek, 15 Temmuz’a Vurgu yaptı ve sözlerini şöyle sürdürdü.
Milliyetçi Hareket Partisi milletin sigortasıdır. Bunu biz söylemiyoruz. Bunu oy versin vermesin bütün vatandaşlarımız söylüyor.
Ülkemiz için 15 Temmuz, tarihi bir dönüm noktasıdır. 15 Temmuz’dan sonra artık bambaşka bir Türkiye vardır. MHP yönetimi artık sadece milletimizin istikbaline, vatanın bütünlüğüne, devletin adil işleyişine ve güçlenmesine odaklanmıştır.
Liderimiz Devlet Bahçeli’nin Önce Ülkem ve Milletim sonra partim anlayışının herkes tarafından anlaşılmış olması Liderimizin haklılığını bir kez daha gözler önüne sermiştir.
Yaşadığımız bu zor coğrafyada milletçe bir ve beraber olmaktan başka çaremiz yoktur.
MHP Kuruluş Felsefesi gereği üzerine düşen hiçbir sorumluluktan kaçmayacak Türkiye Cumhuriyetinin bekası için elini değil bütün vücudunu hain odaklara siper olarak koymaktan da geri durmayacaktır.
Gelinen süreçte gösterdi ki Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin sığınacağı Son liman, Son Mevzii Son ümidi ve Son Kalesidir.
Bu itibarla 17 Aralık 2016 tarihinde yapılacak olan İlçe Kongresinde İlçe Başkanı adayı olduğumu açıklıyor, Cenab-ı Allah’tan hakkımızda hayırlı olanı nasip etmesini diliyorum, diyerek sözlerini tamamladı.

Share
1157 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?