logo

22 Aralık 2016

MHP KONGRESİNİ YAPTI, BAŞKAN ALİ KABAK GÜVEN TAZELEDİ

7175

Milliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanlığı seçimini yaptı.
Birleştirdi, bütünleştirdi kongreye götürdü, kongre de Başkan Ali Kabak dedi.
Geçtiğimiz Cumartesi günü 12.si gerçekleşen MHP İlçe Kongresine katılım yoğun olurken, Kayseri’de Komandolarımıza, aslanlarımıza yapılan alçakça, kahpece yapılan saldıryla aynı gün sabah saatlerinde yapıldı.
Yoğun katılımlı ve heyecanlı yapılan kongreye, Ülkücü hareketin sloganlarıyla titreyen salona, hüzün düştü.
Develi Mustafa Aksu Kültür Merkezinde gerçekleşen kongreye; Hatay Milletvekili Mehmet Necmettin Ahrazoğlu, Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, 25. dönem Kayseri Milletvekilleri, İl, İlçe Başkanları, Kayseri’den çok sayıda parti yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Develi’li halkının özellikle partililerin sevgi gösterisiyle salona giren Başkan Ali Kabak hüzünlü bir konuşmayla başladı.
Başkan Ali Kabak konuşmasında şunları söyledi; Sayın Divan; Sayın vekilim, Sayın İl Başkanım, Sayın İlçe Başkanlarım, Sayın İl Ocak Başkanım,Sayın İl Kadın Kolları Başkanım, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerim, Çok kıymetli hanım efendiler, beyefendiler, basınımızın değerli temsilcileri, sivil toplum örgütlerimizin saygıdeğer başkan ve yöneticileri, İlçe dışından gelip bizlere desteğini esirgemeyen sevgili dava arkadaşlarım ve çok değerli Develi Halkı.
Hepinizi en içten duygularla selamlıyorum.
Hepiniz hoş geldiniz.
Benim için son derece anlamlı olan bu günde Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş başta olmak üzere bütün ülkü şehitlerine ve Ülkemizin savunmasında Canlarını feda eden Polis Asker ve Sivil Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyor, 12. Olağan Kongremizin Develimize Kayserimize ve Türkiye’mize hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Partimizde geçmişten bu güne kadar büyük bir özveri ile görev yapan bütün yönetim kadrolarına, Partimize kattığı değerden ve çalışmalarından dolayı tüm ülküdaşlarımıza ve İl Başkanım Baki Ersoy’a Şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.
Netice itibariyle bu bir bayrak yarışıdır. Buradan Yönetimimde görev alan tüm arkadaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum. Yeni yönetim kurulumuzda görev alacak arkadaşlarımızın da aldığı bu bayrağı daha ileriye taşıyacağından, aynı şevk ve heyecanla çalışacağından kimsenin şüphesi olmasın.
Bu kutlu Yolda hedefimiz Ülkücü Hareketi Develi’de hak ettiği yere taşımak ve aramızdaki Ülkücü Hukuku korumak, gözetmektir.
Bizler geçmişten bu güne Ülkücü Harekete hizmet etmiş herkesi bu zor dönemlerde bir birimize sahip çıkmaya fitneden, dedikodudan uzak durmaya çağırıyor, kişilerin gelip geçici olduğunu Baki olanın Türk İslam Ülküsü sevdamız ve bunun Siyasi temsilcisinin de Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu her fırsatta hatırlamak ve hatırlatmak istiyoruz.
Özellikle şu hususu da belirtmek istiyorum ki kimse kimseyi sevmek zorunda değildir ama herkes birbirine saygı göstermek zorundadır.
Bizler hepimiz burada aynı yolda yürüyor aynı havayı teneffüs ediyor, Aynı üzüntüde birleşiyor ve aynı sevinçte kucaklaşıyor isek herkes kafasının arkasındaki hesabını bir kenara bırakıp, Milliyetçi Hareket Partisini Develi’de hak ettiği yere getirme gayreti içinde olmalıdır.
Bizler bir birimiz ile uğraşmaktan; neden bu yola çıktığımızı unuttuk. Bizleri hedeflerimizden alı koymak için yeniden fitne ateşini yakmak isteyenlere tek bir sözüm olacak:
Davamız kutlu, yolumuz uzun, kardeşliğimiz bakidir.
Fitne akrep misali kendi zehrinde boğulacaktır.
Yaşadığımız bu zor coğrafyada Ülkemiz 15 Temmuz gibi karanlık bir gece yaşadı.
Bu karanlık gecede Tüm Türkiye’yi Aydınlatan ışık O gece Ankara Balgat’tan yükseldi.
Önce Ülkem ve Milletim diyen Lider Devlet Bahçeli Karanlıkları yırtarak Türkiye’nin kaderi hainlerin eline bırakılamaz diyerek, FETÖ ve onun çanakçılarına Milliyetçilik tokadını vurdu.
Sayın Devlet Bahçeli ve Kadroları milletimizin istikbaline, vatanın bütünlüğüne, devletin adil işleyişine ve güçlenmesine odaklanmışken, herkes şunu anladı ki; Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin teminatıdır, dedi.
Ali Kabak’ın Başkanlığında İlçe yönetim kurulu şöyle oluştu;
ALİ KABAK, NOMAN USTA, BAKİ KURAÇ, ORHAN TÜFEKÇİ, HASAN KÖMÜRCÜ,TURĞUT TUNA, MEHMET GÜZELCE, MUSTAFA GÜN, ZEKİ KILINÇ, MUSTAFA KILIÇ, MEHMET ŞAFAK, ŞENOL BARUT, ALİ MURAT, İSMAİL OKYAY, YÜKSEL ÇETİN,YUNUS ÖZER, ÜMİT TAŞKIN, MAHMUT NAVRUZ,
ABDULLAH İLHAN, MEHMET CENGİZ KÖKSAL, SEYİT SAKIZLI, HASAN DURMAZ, HACI MURAT GÜLLÜ, ŞEVKET AFŞİN, ALİ TÖRK, OSMAN DİKKARTIN,
FİKRET KAKÇI, NAZMİ SAVDIR, YUNUS ÇAVDARLI,KADİR KEMER,
MURAT HAZIRCI,MUSTAFA BALKAŞ,YALÇIN IŞIK,HAMZA OĞUZ, TANER SUSAM, DİLAVER GÜRBÜZ, ORHAN KORKMAZ

Share
1420 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?