logo

30 Kasım 2018

Memduh Başkan Büyük Bir Coşkuyla Karşılandı

AK Parti’nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, havalimanında partililer tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısında, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterdiği Büyükkılıç için Kayseri Erkilet Havalimanı karşılama töreni düzenlendi.
Kayseri Milletvekilleri, Ak Parti Kayseri İl Başkanı ve yönetimi, İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetimi ile Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve AK Parti Develi İlçe Başkanı Osman Turan, partililer ve vatandaşların yoğun katılımı ile karşılanan Büyükkılıç, burada basın mensuplarına açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdiğini belirten Büyükkılıç “Sayın Cumhurbaşkanımızın, Kayserimizin tamamını kucaklayacak bir anlayış ile hareket edeceğiz, İnşallah el ele, gönül gönüle daha güzel günlere hep beraber ulaşacağız” dedi.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ” Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilen hemşehrimiz, ağabeyimiz, Belediyecilikte duayen Memduh Başkanımız Kayserimiz ve Develimiz için hayırlı uğurlu olsun. Memduh Başkanımızın isminin açıklanması biz ve Develilerin sevincini ikiye katladı. İnşallah önümüzdeki seçimlerde birlikte büyük bir zaferle çıkarak daha güzel günlere hem Kayseri’nin hem de Develi’mizin ulaşması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Share
938 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?