logo

11 Mayıs 2020

Maske Tartışıla Dursun

Maske Tartışıla Dursun Develi Belediyesi Kapı Kapı Maske Dağıttı

Dünyayı etkisi altına alan Pandemi sürecinde, ülkemizde yeni normale dönüş planlarının ortaya konduğu bu zorlu dönemde, Develi genelinde ücretsiz maske dağıtımında bulundu.
Korona virüs tedbirleri kapsamında Develi’de dezenfeksiyon çalışmalarına büyük önem veren Develi Belediyesi, Develi genelinde kapı kapı ücretsiz maske dağıtımında bulundu.
Aşağı Everek, Cumhuriyet Caddesi, Tekir Caddesi, Uzun Çarşı, Hadi Bey Caddesi, Elbiz Caddesi, Tekir Caddesi ve Sanayi Sitesinde her esnafın kapısını çalıp ücretsiz maske dağıtan ekipler ayrıca talep edenlere de ücretsiz olarak maske dağıttı. Maskeleri ayaklarına gelen esnaflar Cabbar Başkan ve ekibe teşekkür ederken, Cabbar Başkan “Bu zorlu süreçte, esnafımıza ve halkımıza büyük bir kısmını kendi ürettiğimiz maskeleri dağıtıyoruz.
Bugün içerisinde 15 bin adet maske dağıtımında bulunduk.
Ayrıca her Salı günü Sebze-Meyve Pazarımızda 3-4 bin adet, günlük olarak da belediyemize müracaat eden hemşehrilerimize 500 maske dağıtıyoruz.
Bu zorlu süreçte halkımız için elimizden geleni yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah en kısa sürede bu zorlu süreçten selamete çıkmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Haber/CİHAN ÇİMEN

Share
2492 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?