logo

Kupa Üstüne Kupa

Pembe-Cesarettin Kocatürk Ortaokulundan Sporun Her Dalında Başarı Üstüne Başarı…

Kupa Üstüne Kupa

Develi, Pembe-Cesarettin Kocatürk Ortaokulu eğitim-öğretim yanı sıra spor dallarında da üstün başarı sergileyerek gurumuz oldular.
Develi Şehit Murat Kocatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen (üniversite alanı) bir birinden başarılı okullarımızın müsabakalarını Sami Soysal yönetti.
Develi İlçesi 2019/2020 Eğitim-Öğretim yılı Ortaokullar arası voleybol müsabakalarında Pembe-Cesarettin Kocatürk 3, Erciyes Ortaokulu 0, İMKB YİBO Selçuk Maşlak Ortaokulu 0 sonuç olarak tamamlandı.


Ayrıca, Tenis İl Şampiyonu olan okulumuz öğretmenlerinden Mutlu Gök’e Voleybol İl 2’ncisi olan okulumuz öğretmenlerinden Emre Nergiz’e ve Badminton İl 3’ncüsü olan okulumuz öğretmenlerinden Dilek Çuhan Timur’a emeklerinden dolayı teşekkür eder, tebrik ederiz.
Başta Okul Müdürümüz Kadir Yağlıoğlu olmak üzere öğretmenlerimizi, idarecileri yanı sıra tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.
Alınan başarılı sonuçlar sonrası görüşlerini aldığımız Okul Müdürümüz gazetemize şöyle konuştu.
“2019 yılında ilçemize kort tenis branşında ilk şampiyonluk kupasını getiren okul tenis takımımız, 2020 yılında 24-28 Şubat tarihleri arasında okul sporları kapsamında düzenlenen Tenis İl Şampiyonasında güçlü Kayseri ekiplerine şampiyonluğu bırakmayarak üst üstte ikinci kez şampiyon olarak şampiyonluk kupasını 2020’de de ilçemize getirdi.
Okul takımımız 1-5 Nisan tarihleri arasında Mersin veya Trabzonda düzenlenecek olan Okul sporları Türkiye tenis şampiyonası grup maçlarında Kayseriyi temsil etme onurunu yaşayacaktır.
Badminton küçük kızlar il müsabakalarına ilk defa katilan okulumuz il üçüncüsü olmuştur,dedi.

Haber/Cihan Çimen

Share
855 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?