logo

10 Kasım 2017

Kaymakam Duru İMKB Yatılı Bölge Okulunu Ziyaret Etti

Göreve başladığı günden bu tarafa vatandaş ve öğrencilere gösterdiği ilgi ve samimiyetiyle gönülleri kazanan Develi Kaymakamı Murat Duru geçtiğimiz günlerde Develi İMKB Yatılı Bölge Okulunu da ziyaret etti.
Ziyarette özlü sohbetler yapan ve sosyal medya hesaplarını da iyi kullanan herkesin rahatlıkla ulaşabildiği, makamını her kesime açan halkın içinden olan Kaymakam Duru gazetemize de şöyle konuştu;
Develi İMKB Yatılı Bölge Okulumuz öğrencilerini ziyaret edip, özlü sohbetler yaptık.
Söyleşimizde gözbebeğimiz çocuklarımıza köy ilk/ortaokulunu bitirip yatılı okumuş abileri olarak eğitim hayatımızla ilgili tecrübelerimizi, bilgilerimizi ve tavsiyelerimizi sunduk.

Yavrularımıza naçizane başarının sırlarından bahsederek onların motivasyonunu artırmaya çalıştık ve günlük 30-40 sayfa kitap okuma sözü aldık.
Yine baştacı öğretmenlerimizle fikir alış verişinde bulunarak onlara her daim gönülden destekçileri olduğumuzu ifade ettik. Başarı çıtamıza ve verimliliğimize daha da fazla katkı sağlamak için baştacı öğretmenlerimizin moral ve motivasyonunu artırmak için her zaman elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışacağız inşallah.
Bu ziyaretlerimizi bütünü okullarımıza sırasıyla gerçekleştireceğiz, dedi.

Share
645 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?