logo

Kaymakam Duru ve Başkan Cabbar’dan Öğrenci Taşımacılığı İle İlgili Toplantı…

Develi Kaymakamı Murat Duru’nun başkanlığında Develi Protokolü, okul müdürleri ve servis şoförlerinin katılımıyla Mustafa Aksu Kültür Merkezinde taşımalı eğitim ve öğrenci taşımacılığı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantının açılış konuşmasını Kaymakam Murat Duru yaparak; Söz konusu eğitimse her birimize büyük görevler düşmektedir. Ben de şoför bir babanın oğlu olarak sizlerin sıkıntı ve taleplerinizi çok iyi anlayabiliyorum.
Bu sebeple devletimizin koyduğu standartlara uyarak kazasız belasız bir eğitim-öğretim sezonu geçirmeyi temenni ediyorum, dedi.
Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın eğitim hayatının önemli bir kısmı da ulaşımdır, diyerek sözlerine başlayan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar sözlerini şöyle sürdürdü.
Develi Belediyesi olarak eğitim bizim birinci önceliğimizdir. Yavrularımızın sağ selamet okullarına ve evlerine ulaşması için düzenlediğimizi bu toplantının hayırlı sonuçlar getirmesini diliyorum, dedi.
Develi Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak’da servis şoförlerine teknik bilgiler aktardıktan sonra İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Mangar ve Emniyet Müdürü Serdar Çiftçi’de trafikte dikkat edilmesi gereken hususları belirtti.
Sonrasında servis şoförlerinin sorularını cevaplandıran İlçe Protokolü bu ve benzeri toplantıların eğitim-öğretim sezonu içerisinde belirli aralıklarla devam edeceğini belirtti.

Share
674 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?