logo

Kaymakam Adayından Başkan Cabbar’a Ziyaret

Develi Kaymakamlığında kaymakam adaylığı görevini yapan Mehmet Bek Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret etti.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi’nin sosyal, kültürel, tarihi ve ekonomik alanlarında kaymakam adayı Mehmet Bek’e bilgiler verdi.

Birim müdürlüklerini ziyaret eden Bek’e Başkan Cabbar eşlik ederek belediye çalışmaları ve projeler hakkında önemli bilgiler verdi. Kaymakam adayı Mehmet Bek “Develi Belediyesi ve Develi Kaymakamlığının günlük mesai çalışma saatlerinde ne kadar uyum içerisinde çalıştığına, vatandaşların sorunlarına hızlı çözüm bulunması noktasında bizzat şahit oldum. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın göstermiş olduğu misafir severliğinden ve belediye çalışmaları ve projeleri hakkında vermiş olduğu bilgilerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar; Genç kaymakam adayımızı belediyemizde misafir etmekten bizlerde çok büyük keyif ve mutluluk duyduk. Bundan sonra ki mesleki yaşamında tüm Develili hemşerilerim adına kendisine başarılar diliyorum, dedi.

Share
2035 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?