logo

15 Eylül 2017

İzmirli Ailesinin Mutlu Günü, Burak ve Selin Rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler

İzmirli Ailesinin Mutlu Günü
Burak ve Selin Rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler

Develi’nin tanınmış ailelerinden İzmirli ailesinin mutlu günü.
Develi’de iş dünyasının yakınen tanıdığı, STK’larda görev yapmış İsmail İzmirli’nin oğlu Burak İzmirli geçtiğimiz Salı günü Dünya evine girdi.
İsmail İzmirli’nin oğlu Burak İzmirli hayatını Selin Kara ile birleştirdi.
8 Eylül 2017 Cuma günü Ayvalık Çınar Düğün Salonunda,12 Eylül 2017 Salı günü Develi Asude Düğün Salonun da rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler.
Salı günü yapılan düğün törenine yoğun katılım yaşandı. Düğüne genç çiftin aileleri ve yakınlarının yanı sıra Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, iş adamları ile çok sayıda davetli katıldı.
İsmail İzmirli eşi Sahre İzmirli ve gelin hanımın ailesi Güven Kara eşi Aysun Kara ile birlikte konuklarını kapıda karşıladılar ve yakından ilgilendiler.
Burak İzmirli ve Selin Kara çifti davetliler eşliğinde ilk danslarını yaparken, mutluluklarıda gözlerinden okunuyordu.
Develi Kaymakamı Murat Duru, Gelin hanım ve damat beye Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye ederek onlara bayrağımızın ve Kuran’ımızın çizgisinden asla ayrılmamaları öğüdünde bulunarak sözlerini şöyle sürdürdü. İnancımızda kültürümüzde, gelenek ve göreneklerimizde kutsal bir yer işgal eden aile kurumuna adım atan Burak ve Selin kardeşlerime her iki cihanda saadet ve mutluluklar dilerim, Allah her iki kardeşime Necip Büyük Türk Milleti için hayırlı evlatlar yetiştirmelerini nasip etsin,dedi.
Bizde genç çiftimize mutluluklar diler, o güzel yüzlerinden o güzel bakışları eksik olmasın diyoruz.

Share
1236 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?