logo

İlçe Protokolü Turnuvada Bir Araya Geldi

İlçe Protokolü Turnuvada Bir Araya Geldi, 16 Kurum, 200 Sporcu İle Turnuva 

Develi Kaymakamlığının öncülüğünde kamu kurum ve kuruluşları personellerinin daha sağlıklı yaşamaları, kurumlar arası sosyal ilişkilerin daha sıkı hale getirilmesi ve spor bilincinin tüm yaş gruplarına aktarılabilmesi amacıyla kurumlar arası voleybol turnuvası düzenlendi.
Turnuvaya 16 kurumdan yaklaşık 200 sporcu katıldı.
Kapalı spor salonunda gerçekleştirilen turnuvanın ilk karşılaşmasında Belediye Gençlik Spor ile Fahri Mor Turizm Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin mücadelesiyle başladı. Develi İlçe Kaymakamı Murat Duru 11, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar 20 numaralı formayla turnuvadaki takımlarda yer alırken sporseverler büyük beğeni toplayan karşılaşmayı heyecanla seyretti.

Belediye Gençlik Spor rakibini 3-0 mağlup ederek turnuvada ilk puan alan takım olurken voleybola gönül vermiş tüm sporseverleri turnuva maçlarına beklediklerini belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Salon sporlarının yükselen bu trendi ilçe halkımız tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.
Belediye olarak bizlerde spora ve sporcularımıza destek vermeye devam edeceğiz” dedi.
Develi’nin her fırsatta her şeyin en güzelini hak ettiğini belirten Develi İlçe Kaymakamı Sayın Murat Duru “Bu tür spor etkinlikleri ile birbirimizi daha çok sevmemize ve kaynaşmamıza vesile olması bizim en büyük amacımız, sporun yaşamımızın bir parçası olması temennisiyle tüm halkımızı turnuvadaki maçlara bekliyorum ”dedi.

Share
958 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?