logo

23 Kasım 2018

Hayırsever İşadamından 4000 Çocuğa Kışlık Bot

Develili İş Adamından Hayırseverlik Örneği

Ankara’da yaşayan Develili hayırsever iş adamı doğduğu büyüdüğü topraklara ahde vefa örneği göstererek Develi’deki okullarda ihtiyacı olan 4000 çocuğa kışlık bot gönderdi.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak Selçuk Maşlak Ortaokulunu ziyaret ederek botların dağıtımına katıldılar.
Başkan Cabbar, okul yönetimiyle okul hakkında istişarelerde bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte sınıfları gezerek öğrencilerle konuşan Başkan Cabbar “Sizlerin daha güzel imkanlar ile yetişmesi bizim en büyük çabamızdır.
Bizlerin umudusunuz o yüzden bizler sizleri çok önemsiyor ve başarılı olmanız için elimizden geleni de yapmaya hazırız” dedi.
Ankara’da ikamet eden isminin çok fazla ön plana çıkmasını istemeyen hayırsever.

VEFA ÖRNEĞİ BU OLSA GEREK

Başkan Cabbar “Ankara’da yaşayan Develili hayırsever iş adamımız doğduğu büyüdüğü topraklara ahde vefa örneği göstererek okullarımızda ihtiyacı olan 4000 çocuğumuza kışlık bot katkısında bulundu.
Bizlerde bugün Selçuk Maşlak Ortaokulumuzda öğrenim gören 50 çocuğumuzun botlarının dağıtımına vesile olduk.
Rabbim hayırseverimizden razı olsun” dedi. Okul yönetimi ve öğretmenler hayırseverimizin hediyeleri ve Belediye Başkanı Cabbar ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Toprak’ın ziyareti için teşekkür ettiler.
Ankara’da yaşayan Develili hayırsever iş adamının göndermiş olduğu kışlık botlar, ilçedeki diğer okullarda da dağıtılacak.

 

Share
763 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?