logo

Gümbür Gümbür Geldiler Coşkuyla Karşılandılar

Gümbür Gümbür Geldiler Coşkuyla Karşılandılar

Salonlara Sığmayan Kalabalık, Yoğun Katılımlı Ev Toplantıları

Cumhur İttifakı AK Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı hemşehrimiz Dr. Memduh Büyükkılıç ve beraberindeki heyetle Develi’de bir dizi ziyaretler yaptılar.

Cumhur İttifakı AK Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı hemşehrimiz Dr. Memduh Büyükkılıç memleketi Develi’ye yaptığı ziyarette Develililerin yoğun ilgisiyle karşılandı.
Önceki dönem Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nun da katıldığı ziyarette misafirler Develi girişinde Develililerin sevgi seliyle karşılandı.
Develi Cumhur İttifakı sevdalılarının doldurduğu Mustafa Aksu Kültür Merkezini ziyaret eden heyet, ilgi ve desteklerinden dolayı Develililere teşekkürlerini iletti.
AK Parti İlçe Başkanı Osman Turan, MHP İlçe Başkanı Yunus Özer’in birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmalarının ardından Develi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Develi Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar’da kısa bir selamlama konuşması yaparak Develililer olarak Memduh Başkan’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopurğlu da gösterilen ilgiden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirterek “Develi girişinde bizleri coşkuyla karşılayan kardeşlerimiz hizmetlerin en güzelini hak etmektedir.
İnşallah Develimizde hem Memduh Başkanımıza hem de Cabbar Başkanımıza rekor oy çıkacağı kanaatindeyim” dedi.
Cabbar Başkan’a ve Develililere böylesi güzel bir program hazırladığı için teşekkürlerini ileterek konuşmasına başlayan Memduh Başkan “Sizlerin bu sıcaklığını ve muhabbetini görünce bugün bir kez daha Develili olmaktan iftihar ettim. İnşallah 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Kayserimizin her yerinde olduğu gibi Develimiz de çözüm odaklı birbirinden güzel projelere ve hizmetlere kavuşacaktır” dedi.
Sözleri sık sık tezahüratla kesilen Memduh Başkan cumhur ittifakı ruhunun da önemine vurgu yaparak “Şehrimizi el le gönül gönüle vererek güzelleştireceğiz” mesajını verdi.
Memduh Başkan’dan sonra söz alan önceki dönem ekonomi bakanımız Mustafa Elitaş, AK Parti’nin kuruluş felsefesine kısaca değindikten sonra devletin zirvesinde tesis edilen ve halk nazarında da büyük bir özveriyle kabul edilen cumhur ittifakının önemine vurgu yaparak, Develi’de Kayseri’de ve ülkenin her yerinde cumhur ittifakının büyük bir zafer kazanacağını belirtti.
Mustafa Aksu Kültür Merkezindeki programının ardından öğle namazını Merkez Çarşı Camiinde kılan heyet daha sonra İlçemiz Sebze-Meyve Pazarını ziyaret ederek Pazar esnafı ve hemşerilerimizle bir araya geldi.
Pazar esnafının tek tek dertlerini ve taleplerini dinleyen Memduh Başkan “İnşallah Cabbar Başkanımızla el ele vererek Develimize daha nice hizmetler kazandıracağız” dedi.
Pazar ziyaretinden Memduh Başkan beraberindeki heyetle birlikte doğup büyüdüğü kasaba olan Şıhlı Mahallesini ziyaret etti. Hemşerileri tarafından büyük bir teveccüh ve iftiharla karşılanan Memduh Başkan hemşerilerine seçim otobüsü üzerinden seslenerek miting yaptı.
Konuşması sık sık tezahüratlarla kesilen Memduh Başkan daha sonra ilkokulu okuduğu Develimizin önemli tarihi eserlerinden Hamidiye Medresesine ziyarette bulundu.
Medresenin tekrar ayağa kaldırılacağı müjdesini veren Memduh Başkan daha sonra beraberindeki heyetle dönüş yolunda Ayşepınar Mahallesine de uğrayıp mahalle sakinleriyle hasbihalde bulundu. Memduh Başkanı mahallelerinde görmekten duydukları memnuniyet ve heyecan yüzlerinden Ayşepınar Mahallesi sakinleri dua ve desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Share
870 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?