logo

BU GÖRÜNTÜLER DEVELİ’YE YAKIŞIYOR MU?

7123

“Gelişen Büyüyen Develi’ye” Çöp ve Moloz atıkları yakışıyor mu?
Üstelik şehrin giriş-çıkışlarına denk gelen yerlerde…
Geçtiğimiz hafta bu sutunlarda yer verdiğimiz “Kızzık Yolundaki Çöplere Vatandaş Tepkili” manşetli haberimizden sonra gelişi güzel yerlere döküldüğü idda edilen moloz, toprak ve çöp yığınlarına da duyarlı vatandaşlardan tepki geldi.
Çevre yolu üzerindeki Harman Mahallesi üst kısmında bulunan boş arazi ve arsalara kim tarafından döküldüğü yada döktürüldüğü belli olmayan moloz ve toprak atıkları sokakta bulunan vatandaşların tepkisine neden oldu.
Görüntü ve çevre kirliliğine neden olan şehrin Kayseri Yolu ve Çevre yol bağlantılarına denk gelen, Harman Mahallesi alternatif çevre yolu üzerinde bulunan özel mülk arsalara gelişi güzel dökülen moloz yığınlarına vatandaşlardan tepki gelirken, Develi’ye yakışmayan görüntüler meydana geldi.
Konu ile ilgili Develi Belediyesinden bu görüntülerin ortadan kaldırlması için talepte bulunan vatandaşlar gazetemiz aracılığıyla tepkilerini dile getirerek; Bu görüntüler Develi’ye yakışıyormu? sorusunun yanısıra izinsiz dökülen moloz, toprak ve çöp yığınları için gerekli uygulamaların yapılmasını istediler.

Share
888 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?