logo

GAZETENİZE SAHİP ÇIKMAK İSTERMİSİNİZ!

Corona virüsünün (COVID-19) ülkemizde de görülmeye başlanması ile birlikte iş hayatının sekteye uğraması durumu ortaya çıkmıştır.

Bu bağlamda; Develi’nin en çok okunan gazetesi Çağdaş Develi Gazetesi olarak halkı doğru bilgilendirmek için özveriyle çalışıyoruz.

Çalışanların karşılaşabileceği sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözümler için halkın doğru haber alması amacıyla yayınlarımızı sürdürme mücadelesi veriyoruz.

Gazetemizin web sayfası ile birlikte çalıştığımız güzel günlerde olduğu gibi siz değerli okurlarımızdan, bu süreçte de reklam desteği sağlanması, bu zorlu günlerde
birlikte hareket etmemiz ve sizlerde sektörünüzde daha fazla kişiye ulaşmanız adına reklam desteğinizle hep birlikte daha güzel günlere ulaşacağız.

Bu zor dönemde Çağdaş Develi Gazetesi baskı tesisleri ve matbaa hizmetleri olarak reklam desteklerinizi umuyor, Sağlıklı günler diliyoruz,
Saygılarımızla

 

YURT DIŞI OKURLARIMIZ İÇİN;

With the onset of the orona virus (COVID-19) in our country, the situation of business life was disrupted.

In this context; As Çağdaş Develi Newspaper, the most read newspaper of Develi, we work devotedly to inform the public correctly.

We struggle to continue our publications in order to ensure that the public gets the right news for the problems that employees may encounter and solutions for these problems.

As in the good days when we work with the web page of our newspaper, we provide ad support to you, our valuable readers, in this process.
We will reach better days together with your advertisement support in order to act together and reach more people in your industry.

In this difficult period, Çağdaş Develi Newspaper hopes to support your advertisement as printing facilities and printing services,
We wish you healthy days, regards

 

Çağdaş Develi Gazetesi

İletişim : 0352. 621 25 58 – 0532 600 69 88

sebatcagdas@hotmail.com

cimencihan38@gmail.com

Sebat Ofset Matbaacılık, Copy Center Baskı Tesisleri

T. C. Ziraat Bankası Develi Şubesi
Mahir ÇİMEN
IBAN TR 78 0001 0001 6228 3397 60 5001

E-arşi fatura bilgilerinizi mutlaka bildiriniz.

Share
3330 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?