logo

27 Mayıs 2016

GAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN VALİ DÜZGÜN’E ZİYARET

4060

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, olağan genel kurul sonucu Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevine yeniden seçilen Metin Kösedağ ve yönetimini makamında kabul etti.
Vali Düzgün, kabulde yaptığı konuşmada, Gazeteciler Cemiyeti yönetimini tebrik ederek, birlikte Kayseri’nin gelişip kalkınması için iyi bir çalışma dönemi geçirilmesi temennisinde bulundu.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Vali Düzgün, vatandaşların sorunlarını dile getirmesinde basının taşıdığı öneme işaret ederek, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi noktasında basınla işbirliği içerisinde çalışmaya önem verdiğini söyledi.
Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ da, kendilerini kabul ettiği için teşekkür ettiği Vali Düzgün’ün basın kuruluşlarına desteğini bundan sonra da devam ettireceğine yönelik inancını dile getirdi.
Kösedağ, yönetim olarak üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışacaklarını ifade ederek, kamu yararına yapılacak işlerde Valilik ve diğer kamu kurumları ile işbirliği içerisinde olacaklarını kaydetti.

Share
941 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?