logo

16 Şubat 2021

DEVLET MİLLET KAYNAŞMASI

Devlet-millet kaynaşması programında geçtiğimiz günlerde Develi Kaymakamı Murat Duru Yeşilyurt mahallesini ziyaret etti.

Kaymakam Duru; Devlet- millet kaynaşmasını en üst düzeye çıkarabilmek amacıyla her Cuma bir mahallemizi (köyümüzü) ziyaret etme ve insanımızla buluşma programlarımızı bugün de Yeşilyurt Mahallemizde gerçekleştirdik. Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar Jandarma Komutanımız Gürcan Büyükkömürcü, Müftümüz Emin Patan, Belediye Meclis üyemiz Adnan Sezer, Muhtarımız İsmail Özdemir ve mahallemizin güzel insanları hemşerilerimle beraber yaşadığımız süreç gereğince üç altın kural olan “maske”, “mesafe” ve “temizlik” kurallarına uyarak Cuma ibadetimizi eda ettik. Akabinde bütün terör örgütleriyle vatanımızın ve milletimizin istiklali ve istikbali için mücadele eden kahraman Türk Ordumuz ve onun mensupları mehmetçiklerimiz için dua ettik.
Ayrıca geçtiğimiz ay mahallemizin camisine yıldırım düşmesi sonucu kullanılamaz duruma gelerek yıkılmıştı. Mahallemizin camii en kısa zamanda Kayseri Büyükşehir Belediyemiz, Develi Belediyemiz ve değerli hayırseverlerimizin elbirliği ve güçbirliğiyle bitirilecek İnşallah.
Yine mahallemizin güzel insanlarına ülkemize ve milletimize Epmeryalisit kan emici kumpasçıların ve onların gayrimeşru bir şekilde uşaklığına soyunmuş PKK, YPG,DAEŞ, DHKPC ve FETÖ/PDY (Fetullahçı Terör Örgütü/Parlel Devlet Yapılanması) hainlerinin oynadığı oyunlarla ilgili insanımızı aydınlatıcı nacizane bilgi ve görüşlerimizi sunduk. Bu kapsamda her fırsatta sıcak ve samimi sohbet ortamlarında bir taraftan İnsanlarımızın moralini ve öz güvenini yükseltmeye çalışırken diğer taraftan da Emperyalist kumpasçıların ve onların uşaklığına soyunmuş kanı bozuk hainlerin oyunlarına panzehir olacak;
-Milletle Devletin el ele gönül gönüle olması gerektiği,
-Hava ve suya ne kadar ihtiyacımız varsa bilinçli bir şekilde birlik ve beraberliğimize de o kadar ihtiyacımız olduğunu,
-Çocuklarımızı inançlı, ahlaklı ve çağın şartlarına uygun donanımda yetiştirmemiz gerektiğini,
-Çocuklarımızın geleceği ve ülke ekonomimiz için üretken bir şekilde hep beraber çok ama çok çalışmamız gerektiği
tavsiyelerinde bulunmaya çalışıyoruz,dedi.

 

Share
751 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?