logo

16 Haziran 2017

Develi’ye İkincisi Yapılan Kapalı Spor Salonunda Sona Gelindi

Develi’ye İkincisi Yapılan Kapalı Spor Salonunda Sona Gelindi, İkinci Gençlik Merkezi’de Yolda
İlçemizdeki Şehir Mezarlığı ile Seyrani Kampüsü arasına yaptırılan 1000 kişilik yeni kapalı spor salonunun yapım çalışmalarında sona gelindi.
Toplam maliyeti 6 milyon lirayı bulan ve tamamı Gençlik ve Spor Bakanlığınca karşılanan yeni kapalı spor salonundaki son gelişmeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ile birlikte yerinde inceleyen Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar; 1000 kişilik seyirci kapasitesiyle inşa edilen yeni spor salonu gelişen ve büyüyen Develimize yakışır bir görünüm kazanmıştır.
Bu tesisin inşasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor şimdiden Develimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
BAŞKAN CABBAR “DEVELİ’YE BİR GENÇLİK MERKEZİ DAHA” DEDİ
Develi Belediyesi’nin çevre düzenleme çalışmalarında gerekli desteği vereceğini belirten Başkan Cabbar, İlçe Stadındaki kapalı spor salonu yanındaki boş alana yeni gençlik merkezi yapılması ile ilgili de gerekli görüşmelerin yapıldığını belirtti. Milletvekili hemşerimiz Sami Dedeoğlu’nun da yeni gençlik merkezi projesiyle yakından ilgilendiğini ve görüşmelerde bulunduğunu belirten Başkan Cabbar “Develimiz için Devlet yatırımlarının daha seri ulaşmasına vesile olan vekilimiz Sami Dedeoğlu’na tüm hemşerilerim adına bir kez daha teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.
Yeni Kapalı Spor Salonun açılışının önümüzdeki günlerde yapılacağı belirtildi.

Share
783 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?