logo

11 Mayıs 2020

Develi’ye Ağaçlandırma

Bakan Yardımcısı Aksu’dan Develi’ye Ağaçlandırma Müjdesi

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Mustafa Aksu ile yaptığı tele konferans sonrası Bakan Yardımcısı Aksu’nun Develi için bir çok proje müjdesi verdiğini belirtti.
Cabbar Başkan ilk olarak Develi Belediyesi projesi olan Develi – Tekir Göleti arası ağaçlandırma projesinin bakan yardımcısı hemşehrimiz Mustafa Aksu’nun destekleriyle ihalesinin tamamlandığının müjdesini verdi.
Tekir Göleti ile Develi arasındaki yolun hem sağ hem de sol tarafından 100 m iç kısmını kapsayan proje hakkında Bakan Yardımcısı Aksu ile bir süredir istişarelerde bulunduğunu belirten Cabbar Başkan “Daha yeşil Develi için çok önemsediğimiz Develi-Tekir Göleti arasının ağaçlandırma projemizin bakanlığımızın onayından geçerek hayata geçecek olması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.
Bu projenin hayata geçecek olmasında önümüzü açıp bizlere yol gösteren kıymetli bakan yardımcımız Mustafa Aksu’ya şahsım ve tüm hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.
İnşallah en kısa sürede tamamlanacak olan ağaçlandırma projemiz sayesinde hemşerilerimiz Kayseri’ye bir orman içerisinden geçiyormuş hissi ile yolculuk edecekler.
Erciyesimizin heybeti ile buluşturacağımız ağaçlarımızın Develimize çok yakışacağını düşünüyor, projenin şimdiden Develimize hayırlı olmasını diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Haber/Cihan ÇİMEN

Share
2726 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?