logo

01 Temmuz 2016

Develi’de “Ramazan Neşesi”

5017

Kampüs TV kanalında yayınlanan Yaşar Elden’in hazırladığı Ramazan Neşesi programı bu hafta ki bölümü Develi Elbiz Parkında çekildi.
Kampüs TV kanalında yayınlanan Yaşar Elden’in hazırladığı Ramazan Neşesi programı bu hafta Develi Elbiz Parkında çekildi.
Programın konuğu Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ile birlikte İlçe Tarım Müdürü Murat Hodul, Çağdaş Develi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cihan Çimen, Çarşı Camii İmamı Fatih Arslan ve İlahileriyle programa renk katan Hasan Talha Arslan oldu. Çarşı Camii İmamı Fatih Arslan’ın Kuran tilavetiyle başlayan program Başkan Cabbar’ın Develi ile ilgili genel bilgiler verip Ramazan ayındaki faaliyetleri anlatmasıyla devam etti.
İlçe Tarım Müdürü Hodul’un Develi’deki zirai ve hayvancılık anlamındaki durum hakkında, Cihan Çimen’in ise Develi’nin basın tarihi ile ilgili bilgilendirmeleri ile devam eden programda Başkan Cabbar “Develi tarihi ve kültürel anlamda farklı etnik unsurları bünyesinde barındırması ve büyük şehirlerle irtibatlı olmasından dolayı Develi gibi bir yerin Belediye Başkanı olmak ve Develililere hizmet ediyor olmak en büyük iftiharımızdır.
İnşallah görev süremiz boyunca yapabileceklerimizin en iyisini yaparak halkımızı memnun etme gayreti içerisinde olacağız” diyerek program ekibini Develi’de ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Share
1278 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?