logo

31 Ağustos 2018

Develi Vergi Dairesi Personellerinin Mutlu Günleri

Develi Vergi Dairesi Personellerinin Mutlu Günleri
Kaymakam Duru Nişan Yüzüğü Taktı

Develi Vergi Dairesi başarılı personellerinden, Ebuzer Uyar geçtiğimiz 19 Ağustos 2018 Pazar günü Esma Gözüküçük ile Gerdibi Mahallesi Aladağ/Adana’da görkemli bir törenle nişanlandı.
Ebuzer ve Esma çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Diğer yandan; Develi Vergi Dairesi başarılı, çalışkan personelerinden Ayşegül Demir ile Develili Öğretmen Fatih Özmen Avanosta nişanladı.
Develi Kaymakamı Murat Duru’nun katıldığı nişan merasiminde mutlu çiftlerin nişan yüzüklerini Kaymakam Duru takıp kurdeleyi kesti.
Develi Kaymakamı Avanos’ta Nişan Yüzüğü Taktı
Develi Kaymakamı Murat Duru, vergi Dairesinde çalışan eşi Elif Duru’nun mesai arkadaşı olan Ayşegül Demir ile Develili öğretmen Fatih Özmen’in Avanos’ta yapılan nişan törenine katılarak gençlerin nişan yüzüklerini takıp kurdele kesti.
Nişan töreninde bir konuşma da yapan Kaymakam Duru genç çiftlere mutluluklar diledi.
Evlilik kurumunun öneminden bahseden Kaymakam Duru artan boşanma olaylarına da dikkat çekerek ailelerden evlenen gençlere destek olmalarını istedi.
Evlilik adayı genç çiftlerin aileleri de Kaymakam Duru ve eşleri Elif Duru’nun nişanlarına katılarak onur vermelerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür ettiler.
Develi Kaymakamı Murat Duru ile bir araya gelen gazetemiz Haber Müdürü Cihan Çimen; Develi Vergi Dairesinde çifte mutlu günler yaşandı, 2018 yılı mutlu geçiyor demesi üzerine Kaymakam Duru; evet Ebuzer beyde nişanlandı kendisini ve nişanlısını da burdan tebrik ediyor, mutluluklar diliyorum, dedi.

Share
1900 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?