logo

11 Mayıs 2020

Develi Verenel Derneği Temsilciliğinden Veresi Defteri Projesi

İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Eden, Develi Verenel Derneği Temsilciliği Mahalle Bakkallarından da Veresi Defteri Projesi ile Muhtem Projeye İmza Attılar…

İnsanların ihtiyaçlarına karşılıksız cevap vermek, insanı yaratılmışların en şereflisi kabul ederek dil, din, renk, ırk ve her türlü diğer ayrımı yapmadan insani anlamda duygusal, maddi, manevi paylaşım iletişiminde bulunmaktayız, dediler ve Bu ramazan ayında da Vefa kampanyası kapsamında çalışamayan, yaşlı, yoksul, yetim ve ihtiyaç sahibi insanlara gıda kolisi dağıtımı yaptılar.
Gazetemiz, Develi Verenel Derneği Temsilcisi Mehmet Arslan’la konuştu yapılan hizmetler hakkında bilgi aldı.
Arslan; Mayıs ayı vefa kampanyası kapsamında çalışamayan, yaşlı, yoksul, yetim ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimize gıda kolisi dağıtımı yaptık.
Dünyayı etkisi altına alan Pandemi sürecinde de boş durmayıp Develi Verenel Derneği temsilciliği olarak gece gündüz demeden insanlara ulaşmaya devam ediyoruz,dedi.
Öyleki bakkallardaki veresi defterlerinden tutunda özellikle ramazan ayı içerisinde iftar sofralarına yetişerek gıda desteğinde bulunuyorlar.
Develi’de uzun yıllardır başarılı ve gayretli çalışmaları yürüten Develi Temsilcisi başta Mehmet Arslan olmak üzere tüm emeği geçenleri kutluyoruz.
Birlik, beraberlik vakti diyip gecesini gündüzüne katan herkesi canı gönülden tebrik ediyoruz.

Haber/Cihan Çimen

Share
2590 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?