logo

24 Şubat 2017

Develi Kaymakamımız 2 İlçeye Birden Bakıyor

Develi Kaymakamımız 2 İlçeye Birden Bakıyor Tomarza ve Develi’ye Aynı Anda Yetişiyor…

Develi’nin çalışmayı seven başarılı Kaymakamı Murat Duru
2 ilçede birden görev yapıyor.
Develi’ye ilaveten 7 aydır vekaleten Tomarza Kaymakamlığına da bakan Develi Kaymakamı Murat Duru Tomarza ilçesinde de Mahalle Muhtarları ve Halk toplantısını gerçekleştirdi.
Tomarza Halk Eğitimi Merkezi konferans salonundaki toplantıya; Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Daire amirleri, Sivil toplum kuruluşu başkanları, Mahalle Muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Faydalı ve verimli geçen toplantıda Duru; Tomarza ve Tomarza’lılı hemşehrilerinin de 24 saat emirlerinde olduklarının altını çizerek şöyle devam etti; İlçede yaşayan bütün insanımızın hayat standardını ve refah düzeyinin daha da yükseltebilmek amacıyla sunulan merkezi ve yerel kamu hizmetleri ile ilgili görüş alış verişlerinde bulunmaya devam edeceğiz,dedi.
Daha sonra vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Duru, Taleplerin çözümü konunusunda devletimizin merkezi ve yerel imkanlarının sonuna kadar kullanılarak çözüleceğini ifade etti.
İlgili kurum ve kuruluşlara aksayan hizmetlerle ilgili her kurumun gereğini yapması konularında gerekli talimat ve önerilerde bulundu.

Share
899 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?