logo

22 Mayıs 2017

Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksek Okulu 10. Mezunlarını Verdi

Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu 10. mezunlarını vermenin sevinç ve gururunu öğretmen, öğrenci ve öğrenci yakınlarıyla doyasıya yaşadı.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Emniyet Müdürü Volkan Barış Şalgar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Arslan’ın da katıldığı mezuniyet programında Bilgisayar Teknolojileri, Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri, Yönetim ve Organizasyon ve Büro Hizmetleri ve Sekreterlik programlarından mezun olan öğrencilerin mezuniyet belgeleri takdim edildi.
Okul Müdürü Doç. Dr. Ali Değirmendereli’nin öğrencileri ve ailelerini tebrik eden ve öğrencilerin hayatlarının bundan sonraki kısmında başarılar dileyen konuşmasının ardından Başkan Cabbar’da kısa bir selamlama konuşması yaptı. “Sizlerin bu mutlu güne kavuşmanıza vesile olan başta aileleriniz olmak üzere hocalarınızı ve sizleri tebrik ediyor, hayatlarınızın bundan sonraki bölümünde başarılar ve mutluluklar diliyorum” diyen Başkan Cabbar, mezun olan öğrencilere haktan ve adaletten yana bir hayat sürmeleri tavsiyesinde bulundu.
Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulunu Develi’ye kazandıran merhum Hüseyin Şahin’e de rahmet dileklerinin bulunulduğu programda onun anısına eşi Necla Şahin’e plaket takdim edildi.
Mezuniyet töreninde daha sonra dereceye giren öğrencilere plaket ve hediyeler takdim edildikten sonra, bölümler sırasıyla sahneye çağrılarak öğrencilere mezuniyet belgeleri verildi. Heyecanla beklenen kep atma töreninden sonra misafirlere mezuniyet pilavı ikram edildi.

Share
1182 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?