logo

Develi Cabbar Başkanı Bırakmadı

DEVELİ “CABBAR BAŞKANLA YOLA DEVAM” DEDİ

31 Mart Yerel seçimlerinden yurt genelinde büyük bir zaferle çıkan Cumhur İttifakı, Develi’mizde bir dönem daha mevcut Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’la yola devam dedi.
Seçim sonuçlarını AK Parti İlçe binasında ve Cumhuriyet Meydanındaki led ekrandan takip eden Cumhur İttifakına gönül verenler seçim sonuçlarının kesinleşmesiyle birlikte Cumhuriyet Meydanında bir araya gelerek zafer kutlaması yaptı.
Alkış ve tezahüratlarla alana davet edilen Cabbar Başkan birlik-beraberlik vurgulu teşekkür konuşması yaptı. Belediyeciliğin gönül işi olduğunu, Halka hizmetin Hakka hizmet olduğunu vurgulayarak yola çıktıklarını belirten Cabbar Başkan “Cenab-ı Allah’a şükürler olsun bugün yapılan mahalli idareler seçim sonuçlarına göre Develi ilçemizde Cumhur ittifakı adayı olarak öncelikle; Memduh başkanımıza, belediye meclis üyesi arkadaşlarımıza Ak Parti ve MHP ilçe teşkilatlarının değerli başkan ve yönetim kurullarından sandık kurulu üyelerine, İl başkanlığı ve yönetimine kadar tüm teşkilat mensuplarına, Secim süresince görev yapan güvenlik güçlerimize, ilçe seçim kurulu üyelerimize, basın mensubu arkadaşlarımıza ve oyları ile bizleri destekleyen partili partisiz tüm hemşehrilerime göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı teşekkür ediyorum.
Bundan sonra ilçemize daha güzel hizmetler yapmak için tüm arkadaşlarımla beraber gece gündüz demeden çalışarak sizlerin teveccühlerinize layık olmaya çalışacağım inşallah. Kendimi sadece Develi’de yaşayan değil ülkemizin dört bir yanındaki hemşerilerimin hizmetkarı olarak addediyorum. Kendilerine hizmet etmekten onur duyduğum hemşehrilerime yeniden hizmet etme fırsatı veren Rabbime sonsuz hamd ediyor, bütün hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Share
686 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?