logo

04 Ağustos 2017

Develi Belediyespor Voleybol Kulübünden Bir Başarı Daha

Kosova’da plaj voleybolu Balkan şampiyonu olan Ali Cebeci, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret etti.
Develi Belediyespor voleybol takım antrenörü Murat Demirci, takım kaptanı Sami Soysal, Ali Cebeci’nin abileri makamında Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı ziyaret etti.
Ortaokulu Develi Necmiye Mustafa Maşlak yatılı bölge ortaokulunda okuyan ve voleybola bu okulda başlayan Ali Cebeci aynı zamanda bu yıllarda Develi Belediyesinin alt yapısında da sportif faaliyetlerine devam etti.
Lise öğrenimini Ankara’da Voleybol Federasyonu Lisesi’nde devam eden Ali Cebeci burada plaj voleybolu milli takımı antrenörlerinin dikkatini çekmeyi başardı.
Ali Cebeci şuan plaj voleybolu 20 yaş altı milli takımda ter dökmektedir. En son Kosova’da plaj voleybolu Balkan şampiyonu olarak ülkemize dönen Ali Cebeci, Başkan Cabbar’ı makamında ziyaret etti.
Başkan Cabbar, Ülkemizi temsil eden sporun her alanındaki sporcularımızı sonuna kadar destekleyeceğiz Develi’nin içinden böyle başarılı ve gelecek nesillere örnek olacak gençlerimiz sayısını artırmak bizim en büyük hedeflerimizdendir, dedi.

Share
1158 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?