logo

12 Haziran 2020

Develi Belediyesi Tedbirler Çerçevesinde Olağan Meclis Toplantısını Yaptı

Korona virüs tedbirleri kapsamında meclis toplantılarını iptal eden Develi Belediyesi, kontrollü sosyal hayata geçilmesiyle birlikte iptal edilen Nisan, Mayıs ayı ile birlikte Haziran Ayı meclis toplantısını Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın başkanlığında belediye meclis salonunda yaptı.
Toplantıya katılım tam oldu.
Toplantı öncesinde dezenfektan, maske ve sosyal mesafe kurallarına özen gösteren belediye meclisi daha sonra gündem maddeleri üzerinde istişarelerde bulundu.
Bir kez daha meclis üyeleriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Cabbar Başkan “Develi Belediyesi olarak covid 19 salgınından ilçemizin en az şekilde etkilenmesi için tüm ekiplerimizle seferber olduk.
Alınan tedbirlere riayet ederek ve birbirimize destek olarak bu süreçten de en kısa sürede normale döneceğimize inancım tamdır. Aldığımız ve alacağımız bütün kararları Yüce Mevla’nın hayırlara tebdil etmesini diliyor, sizlerle beraber Develimiz için en güzelini bulma yolunda girdiğimiz bu mücadelede başarılar diliyor, bütün meclis üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Haber/CİHAN ÇİMEN

Share
1181 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?