logo

07 Ağustos 2020

Dekontlar Geldi Basit Siyaset Bitti

“Bir elin verdiğini, Öbür el bilmemeli” düsturu ile yapılan hayır çalışmamızda görülen o ki siyasi malzeme arıyanlar her zaman ki gibi gene yanıldı.

Gittikleri siyasi partilerde umduğunu bulamayanlar
500 Paket İaşe Dağıttık diye konuşanlar
Paketlerinin adresini açıklama lütfunda bulunmadılar
Ama utanmadan sıkılmadan
Cumhur İttifakını Yıpratma, Çalışmaları sonuç Vermedi

Başkan Cabbar belgelerle konuştu; Sosyal medyada show yapanlara, Gazete köşelerinde ahkam kesenlere, AK Partiye ve partililere çamur atanlara hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sevdiğini söyleyip de hem de kendi siyasi ikbali uğruna yıpratmaya çalışanlara da hayli sert tepki gösterdi.
Gazetemize dekontları kamuoyunda paylaşılmak üzere gönderdi.
Toplam da 22 Bin TL.’lik dekont geldi.
12.05.2020 tarihli
15 Bin TL.’lik bir dekont ve 20.05.2020 tarihli 7 Bin TL.’lik dekontlar.
Pandemi sürecinde yapılan bağış dekontu kamuoyunda paylaşıldı.

Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyası’na destek olan Başkan Cabbar kamuoyunda bir kaç kişinin dillendirdiği kendilerine siyasi malzeme adlettiği ve dedikodularla sözde yıpratmaya çalışılan kurum ve kuruluşları ve yetkililerini hedef gösterildiği konusunda uyardı.
Develi halkının teveccühleri ile seçilen Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ne Cumhur ittifakına, Ne de Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yıpratmaya kimsenin hakkı yoktur,dedi.
Develi’de son günlerde araştırmadan ilgili kurumundan hiç bir bilgi almadan dedikodularla show yapanlar artık umduklarını bulamadıkları için kime ve kimlere ait olduğu bilinmeyen sosyal medya hesaplarından yaptıkları duyurulara halkımız itibar etmemektedir ve bu fake hesaplarla ilgili suç duyurusu yapılacaktır, dedi.

Haber/Cihan ÇİMEN

 

Share
1513 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?