logo

Cumhurbaşkanımız Erdoğan Kayseri’deydi

Cumhurbaşkanımızın şahsında tüm kamu kurumları ve Kayseri’deki Belediyelerin kendi öz kaynaklarıyla yapmış olduğu toplam yatırım bedeli 1 katrilyon 798 trilyon olan ve Develi Belediyesinin kendi öz kaynaklarıyla yapmış olduğu Güneş Enerji Santrali Projesinin de aralarında olduğu 139 projenin açılışını gerçekleştirdi.
Develi, Bünyan ve Yahyalı’da toplam 300 yataklı devlet hastanelerimizin de inşaatlarının devam ettiğini belirten Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan Develi – Başköy (Batı ve kuzey) çevre yolunun önümüzdeki yıl başlanacağının müjdesini verdi.
Güneş Enerji Santralinin Develi’de bin konutun ihtiyacını karşılayacak kapasite üretim yaptığını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Ülkemizin enerji açığına destek sağlayacak projemiz tamamlandı. Üretken belediyecilik anlayışıyla çıktığımız hizmet yolunda buna benzer projelerimiz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan şahsında açılışını gerçekleştirdiğimiz Güneş Enerji Santrali Projemiz Develimize hayırlı olsun ”dedi.

Share
524 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?