logo

Cumhur İttifakı Şaşkına Çevirecek

Bahçeli, ”31 Mart’ta Cumhur İttifakı, sahip olduğu milli mücadele ruhuyla Türkiye’ye tuzak kuranları şaşkına çevirecektir.” ifadelerini kullandı…

MHP İLÇE TEŞKİLATI CUMHUR İTTİFAKININ DEVELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CABBAR’I
MAKAMINDA ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDU

Develi’de de Birlik Beraberlik Mesajı Çoktan Verildi

Develi MHP İlçe Başkanı Yunus Özer, MHP İlçe teşkilatı ile birlikte Cumhur İttifakının Develi Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Samimi muhabbet havasında seçim süreci hakkında Başkan Cabbar’la istişarelerde bulunan MHP İlçe Başkanı Yunus Özer “Lider doktrini biz ülkücüler için olmazsa olmaz unsurlarımızdandır.
Liderimiz Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her türlü şer odaklarına karşı tesis ettikleri Cumhur ittifakının Develi İlçe teşkilatı olarak bizler de sonuna kadar arkasında olacağız.
Kardeşlik havasında yürüteceğimiz seçim çalışmalarımızda size ve ekibinize başarılar diliyor, el ele, gönül gönüle vererek Develimiz için güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum” dedi.
MHP İlçe Başkanı Yunus Özer’e ve teşkilatına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Cabbar “Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la, vatan davasını şahsi davaların önünde tutarak cumhur ittifakını sağlayan Sayın Devlet Bahçeli’nin devletimizin zirvesinde tesis ettikleri gibi bizler de Develimizde bu kardeşliği tesis ederek hep beraber kardeşlik içinde memleketimize hayırlı sonuçlar kazandıracağız.
Bu ittifakın mimarlarından olan MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye ve tüm ülkücü kardeşlerime şahsım ve tüm memleket sevdalıları adına şükranlarımı sunuyor, bu ruhun bozulmasına halel getirecek herkesin ve her tutumun karşısında olacağımı belirtmek istiyorum.
Rabbim çıktığımız bu yolda bizlerin yardımcısı olsun” açıklamalarında bulundu.

Share
1322 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?