logo

CHP Develi İlçe Başkanlığından Gazetemize Ziyaret

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle CHP Develi İlçe Başkanı Mehmet Künyeli ve CHP Kayseri İl yönetim kurulu üyesi hemşehrimiz Burak İstanbullu gazetemizi ziyaret ederek, Haber Müdürümüz Cihan Çimen’i tebrik ettiler.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutlayan CHP Develi İlçe Başkanı Mehmet Rahmi Künyeli ziyarette şöyle konuştu;
Geçtiğimiz 7 Ocak 2018 Pazar günü yapılan Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Kongresinde ilk kez bir bayan olarak Sayın Ümit Özer il başkanlığına seçilirken, bir ilk de Develimiz adına yaşandı, hemşehrimiz Burak İstanbullu çok çekişmeli geçen kongrede 190 oy alarak il yönetimine giren ilk Develili oldu.
Parti gözetmeksizin tüm hemşerilerimizin sevgisini kazanan 2014’de partimizden belediye başkan adayı olan Burak Istanbullu’nun ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz, diyerek sözlerini şöyle tamamladı.
Gazeteniz aracılığıyla Develili hemşehrilerimizin bilmesini istediğim bir konuda, CHP Kayseri İl Başkanlığına yeni seçilen İl başkanı sayın Ümit Özer’de anne tarafından Develi’lidir, zaman içerisinde Develi’de Cumhuriyet Halk Partisi atak yaparak 2019’da iktidara yürüyor olacak bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerime selam ve saygılar sunarım, dedi.

Share
740 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?