logo

09 Şubat 2018

Başkanlar Bir Arada!

Develi İçin 2018 Yatırım ve Kalkınma Yılı Olacak

Başkanlar Bir Arada!

Başkan Cabbar Kayseri Büyükşehir Belediyesinde Sunum Yaptı

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar beraberindeki heyetle 2018 yılında Develi’ye yapılacak yatırımlarla ilgili istişare için Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’le bir araya geldi.
Bugüne kadar Develi’de yapılmış çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştiren Başkan Cabbar; Başkanımız Mustafa Çelik’in başkanlığında Develimiz için 2018 yılı yatırım yılı olacaktır.
Kayseri’miz İlçelerine yaptığı yatırımlarla parmakla gösterilen iller arasındadır. İnşallah bu sene yapılacak yatırımlarla Develimiz çok daha güzel olacak.
Çelik Başkan’a ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
Diğer ilçeler için de yatırım toplantılarının düzenleneceğini belirten Başkan Çelik; Develimiz nüfusu ve potansiyeli ile yatırımları ziyadesiyle hak eden bir İlçedir.
İnşallah bizler de hakkaniyet ve adalet içerisinde Develimiz ve diğer ilçelerimize gerekli yatırımları seri bir şekilde yapacağız.
Hedefimiz ilçelerine yaptığı yatırımlarla Türkiye’deki ünvanımızı koruyarak ilçelerimizin kalkınmışlığını artırmaktır. Bu konuda hız kesemeden çalışmalarımıza devam edeceğiz, dedi.

Share
923 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?