logo

Başkan Cabbar’dan Organ Bağışına Destek

TOKİ Erciyes Ortaokulunda HAYATA BAĞIŞ isimli organ bağışı kampanyası başlatıldı. Okul Müdürü ve öğrenciler yapmış oldukları Kampanya hakkında Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Başkan Cabbar, Organ Bağışı hakkında Okul yönetimini ve öğrencileri tebrik etti.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar; İnsanlığa faydalı olmanın en güzel ve en etkili yollarından birinin organ bağışında bulunmaktan geçmektedir. Organ bağışının önemini anlatan çocuklarımız Ülkemizde organ nakliyle sağlığına kavuşmayı bekleyen insanları unutmamamız gerektiğini bizlere bir kez daha hatırlattılar.
Develi Belediyesi olarak bizlerde böyle bir kampanyanın destekçisi olmaya her zaman hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.
Öğrencilerimize ve Okul Yönetimine bu konudaki çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum, dedi.
Okul Yönetimi; TÜBİTAK 4006 proje kapsamında Develi İlçemizde vatandaşlarımıza Organ Bağışı hakkında gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra Kalbinize Bir Kez Sorun Hayat Kurtarmak İster mi? Sloganı ile anket yapılacak dedi.
Bağış hakkında daha detaylı bilgi ve Bağış yapmak isteyen vatandaşlarımızın Sağlık Bakanlığına bağlı kurumlarından ve TOKİ Erciyes İlkokulundan gerekli form ve belgelere ulaşabilirler.

Share
740 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?