logo

08 Eylül 2018

Başkan Cabbar’dan Ankara Çıkarması

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundu.
Proje çalışmaları için Ankara’ya giden Başkan Cabbar, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Mehmet Özhaseki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühüyle Tarım ve Orman Bakanı Yardımcılığı görevine getirilen hemşehrimiz Mustafa Aksu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Develi’deki projeler ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Cabbar ilçeye yapılan yatırımlar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi alışverişlerinde bulundu.
Daha sonra Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Hasta ve Çalışan Hakları Daire Başkanı Avşar Aslan’ı ve Kayseri İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak görev yaparken, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür’ü olarak atanan Özkan Kayacan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ve projeler hakkında görüşme yaptı.
Hız kesmeden ziyaretlerini sürdüren Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atanan Prof. Dr. Muhammet Güven’i ve Prof. Dr. Emine Alp Meşe’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Sağlık Bakan Yardımcılarıyla birlikte Develi’deki sağlık hizmetleri ve Develi’de büyük bir hızla inşaatı devam eden 150 Yataklı Develi Devlet Hastanesi hakkında istişarelerde bulunarak Develi’ye döndü.

Share
905 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?