logo

29 Aralık 2017

Başkan Cabbar’a Bir Ödül Daha

Başkanlar Yılın Yerel Yöneticileri Ödüllerini Aldılar…
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’la Birlikte
Başkan Cabbar’a Bir Ödül Daha

Başkan Cabbar bir kez daha yılın Yerel Yöneticileri arasında yerini aldı.
Ulusal olarak yayın yapan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri Yarışması’nın ödülleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir, il, Metropol İlçe, İlçe ve Belde belediye başkanlarının katıldığı törende sahiplerini buldu.
Geçtiğimiz günlerde Erciyes Kardanadam Tesislerinde gerçekleştirilen törende Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’da “Her Zaman Yanınızdayız” projesi ile Sosyal Yaşamı Destekleme kategorisinde ödüle layık görüldü.
“İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” düsturunu kendisine şiar edinmiş Belediyecilik anlayışıyla sosyal projelere ayrıca önem verdiğini belirten Başkan Cabbar “Her Zaman Yanınızdayız” Projesi de bu amaçlarla ortaya çıkmış bir projedir.
Yaşlı ve bakıma muhtaç kimselerin fiziksel ve psikolojik gereksinimlerini karşıladığımız bu projemizle ödül almak ayrı bir mutluluk vermektedir.
Bizi bu ödüle layık gören jüri üyeleri başta olmak üzere Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi çalışanlarına teşekkür ediyor, ödül alan tüm belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum.
Bu ödülün gerçek sahibi sağduyulu, bize güven duyan, destek veren tüm Develili hemşerilerimdir.
Bu ödülü tüm Develili kardeşlerime armağan ediyorum” açıklamalarında bulundu.

Share
896 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?